Alapítványi beszámoló

Kedves Szülők, kedves Támogatók!

Az Agárdi Iskoláért Alapítvány bevétele az adóbevalláskor felajánlott 1 %-okból, adományok összegyűjtéséből (cégek, magánszemélyek), valamint pályázatokon elnyert pénzekből tevődik össze. Az 1%-os felajánlások szerepe az alapítvány számára különösen fontos, ugyanakkor a felajánlónak semmilyen plusz költségébe nem kerül.

Kérjük, amennyiben adója 1%-át az Agárdi Iskoláért Alapítványnak szeretné felajánlani, a támogatandó szervezet adószámához az 19096861-1-07 számot írja! A támogatásról szóló nyilatkozatot az iskola honlapjáról vagy innen töltheti le.

Idén az alapítványi támogatásokat az alábbiakra fordítottuk:

• A kosárlabdázni szeretők nagy örömére 2 darab szabadtéri kosárlabdapalánkot vásároltunk.
  • Az iskolai rendezvények, évnyitók, évzárók, ballagások, farsangok és szalagavatók megtartásához elengedhetetlen a jó hangosítás, ehhez két nagy teljesítményű JBL hangszórót, mikrofont és egy keverőpultot szereztünk be.
  • Az informatikaórák gyakorlatiasabb megtartásához egy nyomtatót vásároltunk az informatika szaktanterembe.
  • Két alsós osztályunk két – két oktató táblával gazdagodott.
  • A tavaszi és az idei, őszi gimnáziumi online oktatáshoz is elengedhetetlen webkamerákat és hangfalakat vásároltunk.
  • A magyar nyelv helyesírásának útvesztőjében pedig a szintén alapítványi pénzből vásárolt 10 darab helyesírási szótár segít a tanulóknak.
  • A munkát meggyorsítandó egy szoftverrel lett gazdagabb az iskola.

Tavasszal pedig érkeznek az újabb meglepetések!

Minden támogatást, adó 1 %-ot köszönünk:
Agárdi Iskoláért Alapítvány

Képek: