Iskolai étkezés

Iskolánk saját konyhával rendelkezik, így az ételt nem máshonnan fuvarozzák ide, hanem itt készítjük el frissen. Az általános iskolás gyerekek 80 %-a, a gimnáziumba járó tanulóink 70 %-a igénybe veszi az iskolakonyha szolgáltatásait. Az iskolai étkezéssel kapcsolatos ügyekkel, kérdésekkel kérjük forduljon Horváth-Kaleszdorfer Linda élelmezés-vezetőhöz!

Elérhető a 06-30-300-2978-as telefonszámon.

EllátásÁr / NAP
Napközi (tízórai, ebéd, uzsonna)940 Ft
Ebéd (általános iskolásoknak)590 Ft
Ebéd gimnáziumban (7-8.évfolyamon)590 Ft
Ebéd gimnáziumban (9. évfolyamtól)810 Ft
  • nagycsaládos kedvezmény (3 vagy több gyermek esetén) – 50%
  • rendszeres gyerekvédelmi támogatás estén járó kedvezmény – 100%
  • tartósan beteg vagy sajátos nevelésű igényű gyermek esetén – 50%

A kedvezményes étkezésre való jogosultságról nyilatkozni kell. A nyilatkozat innen letölthető.

Év közben az étkezésre való beiratkozást személyesen az élelmezésvezetői irodában vagy a 06-30-300-2978-as telefonszámon lehet megtenni Horváth-Kaleszdorfer Linda élelmezésvezetőnél.

Étkezési díjak fizetése elsősorban utalással történik! Minden hónap elején a megadott e-mail címre érkezik az aktuális havi számla. Természetesen, akinek az utalás gondot jelent, készpénzben is be lehet fizetni az élelmezés vezetőnél.

Az étkezés lemondása aznap 8:30-ig lehetséges személyesen, vagy a 06-30- 300-2978-as telefonszámon. Ebéd elvitele sajnos nem lehetséges. Ha a gyermek nem kívánja igénybe venni tovább az étkezést, azt is kérem időben jelezzék az élelmezésvezetőnél!

A menüt az iskolában több helyen kifüggesztjük, és az aktuális havi étlapok itt is mindig elérhetők.

Havi étlapok (nyomtatható):