Diákolimpia

2022.11.13.-án került megrendezésre a Fejér megyei asztalitenisz egyéni és csapat diákolimpiai bajnokság Csákváron. Iskolánk az alsós és felsős lány, az alsós fiú „A” (profi) és az alsós fiú „B” (amatőr) korosztályok kivételével minden versenyszámban érdekelt volt, a mi csapatunk volt a legnépesebb az egész megyében. Szerencsére eredmények is párosultak a magas létszámhoz. Az érmeseken kívül nagy dícséret illet minden indulót, mert felvették a versenyt a rutinosabb játékosokkal is! Eredményeink annak tükrében kiemelkedőek, hogy iskolánkban nincs még nagy hagyománya ennek a sportágnak, de azon leszünk, hogy néhány éven belül mindenki tudja a megyén belül, hogy a Chernelben bizony tudnak a gyerekek asztaliteniszezni!Ezúton is köszönöm a kedves szülőknek a segítséget, és hogy biztosították a versenyzők megfelelő hátországát!

Az eredmények (az első helyezettek bejutottak az országos döntőbe):

• Alsós lány egyéni „B” kategória: 1. helyezett: Bölcsics Borbála Anna
  • Felsős lány csapat nyílt kategória: 1. helyezés (Csapat tagjai: Glázer Elena, Ignácz Bernadett, Mészáros Orsolya)
  • Felsős fiú csapat nyílt kategória: 2. helyezés (Csapat tagjai: Vukov Zétény, Visy Benedek, Bartha Attila)
  • Felsős fiú „A” kategória: 3. helyezés Bartha Attila és Visy Benedek
  • Felsős fiú „B” kategória: 5-6. helyezett Fánczi Áron, 7-16. helyezett Vukov Zétény
  • Felsős Lány B” kategória: 3. helyezett: Glázer Elena, 7-12. helyezett Mészáros Orsolya, Bóna Csenge, Ignácz Bernadett

Gratulálunk az elért eredményekhez és további sikeres versenyzést kívánunk!
Köszönjük edzőjük Leinemann Gellért tanár úr munkáját!