Fülöpné Szabó Orsolya

„A munkámat halálosan komolyan veszem, de önmagamat soha.”
(Spencer Tracy)

2006-ban végeztem a Pannon Egyetem német nyelv és irodalom, illetve alkalmazott nyelvészet szakokon. Az egyetem elvégzése után egy székesfehérvári középiskolában, több nyelviskolában és magántanárként tanítottam a német nyelvet. Magántanulóimat sikeresen készítem fel mind az egynyelvű, mind pedig a kétnyelvű alap- közép- és felsőfokú nyelvvizsgákra. Jelenleg az agárdi (gárdonyi) Chernel István Általános Iskola és Gimnáziumban tanítok, ahová én is általános iskolásként jártam. Igyekszem a fiataloknak érdekes feladatokat, feladattípusokat hozni az óráimra. Sokszor dolgozunk fel interneten található feladatlapokat, videókat, programokat. Differenciáltan tanítom a német nyelvet első és második idegen nyelvként.