Ismét evezés

Május 18-19-én két napos evezős verseny volt Csepelen, ahol iskolánk tanulói ismét szépen szerepeltek. A 14 éves lányok küzdelmében Nagy Kincső 3. helyezést ért el, a legfiatalabb korcsoportban versenyző Takács Viktória (4.b) szintén 3. helyezéssel végzett. Fiú tanuló dublóban 3. helyezést ért el Király Márton és Sasvári Zsombor, míg a 14 évesek dublójában aranyérmet szerzett Sasvári Balázs és Szedlák Farkas.
Balázs és Farkas az egypár evezős versenyszámokban is jeleskedtek, és mindketten aranyérmet zsebeltek be. Vukov Zétény korosztályában a 2. helyen végzett, ezzel egy szép ezüstérem birtokosává vált.
Szabadidős férfi serdülő egypárban Egervári Mátyás 1. helyezéssel zárta a versenyt. A serdülő és ifjúsági gimisek is kiválóan helyt álltak. A serdülő lányok négypár evezős versenyszámában Bilski Dóra, Király Dorka, Carroll Jazmin Angelica, Galkó Melinda szerzett bronzérmet. Vukov Levente serdülő négypár csapatával (Vukov Levente, Szedlák András, Balogh Barnabás, Takács Dominik) aranyérmes lett, Duics Márk ifjúsági négypár egységével (Duics Márk, Nagy Bertalan, Bunda Benjámin, Gróf Péter) bronzérmet szerzett. A második nap legszebb győzelme a nyolcas hajók versenyében dőlt el, ahol a VVSI
egysége több hajónyi fölénnyel nyert aranyat. Az egység versenyzői: Duics Márk, Vukov Levente, Nagy Bertalan, Bunda Benjámin, Szedlák András, Takács Dominik, Balogh Barabás, Gróf Péter, kormányosuk: Borbély Nóra.

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítő edzőknek!