OM-azon.: 030081  2484 Agárd, Iskola utca 2.
06 (22) 579-019
chernel.titkarsag@gmail.com   Nyitva: H-P: 7:00 - 18:00

Kaán Károly verseny

Kaán Károly verseny

A hétvégén 31. alkalommal rendezték meg a hagyományoknak megfelelően Mezőtúron a Kaán Károly Országos Környezet- és Természetismereti verseny döntőjét. A versenyen Fejér megyét Széll Csilla 5.a osztályos tanuló képviselte, aki a megyei döntő megnyerésével vívta ki a jogot, hogy részt vegyen a megmérettetésen. Csilla az ötödik-hatodik osztályos korosztály legnagyobb hagyományú, egyben legrangosabb megmérettetésén az előkelő hetedik  helyezést érte el. A verseny három napja során a gyerekek kiselőadásban mutatták be lakóhelyük környezeti problémáit, fárasztó terepgyakorlaton vettek részt majd írásbeli fordulón adtak számot tudásukról.
A megnyitó ünnepségen Csordás Eszter iskolánk korábbi tanulója (aki 11 évvel ezelőtt szintén nagyon eredményesen képviselte megyénket a versenyen) a szervezők felkérésére köszöntötte a résztvevőket.