Kahancz Kitti

„A diák, míg tanul, nem méltányolja a tanárait. Csak később, amikor már többet tud a világról, érti meg, milyen sokkal tartozik azoknak, akik nevelték. A jó tanár nem vár dicséretet, sem szeretetet a fiataloktól. Kivárja, hogy idővel megkapja tőlük.”
(Darren Shan)

Számomra már általános iskolás koromban egyértelmű volt, hogy gyerekekkel szeretnék foglalkozni. Akkoriban is a körülöttem lévő gyermekek „tyúk anyója” voltam. Mindig is imádtam a gyerekekkel lenni, kreatívan alkotni és felfedezni a világ szépségeit. Egy borsodi faluból az egyetem és magánéletem hatására, a gimnázium után Dunántúlra költöztem. 2023-ban, az ELTE-TÓK-on szereztem meg tanítói diplomámat, mely szakmát hivatásomnak is érzek. A fejlődést szem előtt tartva, jelenleg gyógypedagógiai tanulmányokat folytatok.