Magyar Kupa döntő

Május 3-a különleges nap volt a magyar futball történelemben. Nem csak azért, mert két olyan csapat találkozott egymással a döntőben (ZTE-Budafok), amire az esély a sorozat elindulásakor kb. 1 a 10 millióhoz volt, hanem azért is, mert a meccset a Chernel nyolcadikos tanulói is megtekintették, a Magyar Labdarúgó Szövetség Bozsik Programjának
támogatásával.

Ugyan a mérkőzés, az előzetes várakozásoknak megfelelően, a két rossz formában lévő csapat igen alacsony színvonalú eseménymentes találkozóját hozta, de a Puskás Aréna monumentális lelátói, valamint a zalaegerszegi szurkolóknak köszönhető pazar hangulat meghozta a jókedvet 11 fős csapatunknak.

Diákjaink remekül érezték magukat, felejthetetlen élményekkel gazdagodtak.

A hosszabbításba torkolló mérkőzésről éjfél körül érkeztünk haza, így a másnap is kihívást
jelentett mindenki számára. A meccset és a kupát végül a ZTE nyerte a jó hajrájának köszönhetően, de az igazi győztesek mi voltunk, hiszen remek programon vagyunk túl.