Munkácsyné Török Timea

„A tanításban az a legjobb, hogy az ember fiatalok között van, és legalább annyit tanul tőlük, mint amennyit tanít nekik.”
(Esztergályos Károly)

Munkácsyné Török Tímea vagyok. A Zsámbéki Tanítóképző Főiskolán tanítóként végeztem 1992-ben, majd a Kodolányi János Főiskolán erkölcstan-etika szakos pedagógus diplomát szereztem 2013-ban. Családommal 1997-ben költöztünk a városba. Azóta tartozom a Chernel rendkívül kreatív, gyermekközpontú tantestületébe. Mindegyik gyermekem itt kezdte tanulmányait, az iskola folyamatosan életünk fontos részét képezte. Sok-sok jó élmény, tapasztalat fűz az intézményhez. Hálás vagyok a rendkívül nagy hozzáértéssel, tudással, elhivatottsággal dolgozó kollégáimért, és az itt megismert sok-sok kedves gyermekért, akiknek jó része azóta már felnőttkorba ért.