Sejkóczkiné Paprika Anikó

„A gyereknevelés és tanítás során az a legfontosabb, hogy egy gyermek mindig tudja, akkor is szeretik őt, ha nem tökéletes, és hogy ezen képes javítani. Ez olyan bizalom a felnőtt részéről, amit minden korú gyerek megérez. Hogy hisznek benne. Tévedhet és hibázhat. Nem kell tökéletesnek lennie. A világ sem az.”
(Tari Annamária)

1999-ben végeztem a bajai Eötvös József Főiskola tanító szakán, magyar műveltségterületen. Kisebb megszakításokkal, mint költözés, gyermeknevelés, a pedagógusi pályán vagyok. Teljes az életem. Boldog családban élek, szeretem a gyerekeket, szeretem, amit csinálok. Testben és lélekben is nap mint nap próbálom formában tartani magam, ebben nagy segítségemre van a futás, kerékpározás, kirándulás, olvasás.