Czingulszki Éva

„Ahány nyelvet beszélsz, annyi embert érsz.”

1998 óta tanítok angol nyelvet a Chernel István Általános Iskola és Gimnáziumban. A mai világban elengedhetetlen a nyelvtudás. Fontos célom, hogy alkalmazható nyelvtudáshoz juttassam tanítványaimat, segítségükre legyek, hogy sikeres közép- illetve emelt szintű érettségi vizsgát tegyenek, közép- vagy felsőfokú nyelvvizsga bizonyítványt szerezzenek. Hosszú évek óta vagyok szóbeli nyelvvizsgáztató tanár az EuroExam és telc nyelvvizsgákon, ez a tapasztalat is hozzájárul ahhoz, hogy minél hatékonyabban készítsem vizsgára tanítványaimat. A nyelvtanítás mellett fontos számomra az egészséges életmód, a sport, valamint a környezet védelme, ezeket is igyekszem átadni a tanítványaimnak tanórán és tanórán kívül is.